Až všechno zničí Chaos tak si na duši vaší mrtvoly pochutnají bohové Chaosu.:D A to s tim Tomb worldem.
Mimimálně jedna mrtvola tam je. Tu vy primitovové uctíváte jako by byla Khain ví co.
Sakra
vono už se to provalilo to abych začal budit kámoše :-)
Teď mě napadlo, že by byla docela prdel, kdyby Země byla ve skutečnosti Necroní Tomb World :)
No, eldrad byla moje jedina oblibena eldarska postava Ted uz si na jeho dusi pochutnal Slaanesh.... a vzhledem k tomu, jak byl mocnej, tak Slaaneshovi asi chutnal:)
Ulthran má co říkat, z něj nezbyl ani popel :) Ale neboj, neboj se. Jeho duše se nejspíš peče ve Warpu, a navždy bude. Nekonečná bolest a utrpení, muhehehe :) To má za to, co udělal Armageddonu, hah!
Nastává ale otázka kdyby zvítězili Necroni jestli by zůstali v této galaxii nebo jeli dál čistit život jinam. Necrony musíte mít vy uctívači mrtvol rádi.
Nejspíš by ani té vaší mrtvole neublížili. Jsou přeci jen ve stejném stavu jako ona. Ale májí více moci.
To jen dokazuje
jak je Císař mocný, dokáže všechny porazit a ani při tom nemusí vstát ze židle :D
Oni nemohou, oni nechtějí nic dobývat :) A navíc jich je míň než Craftworld Eldarů
Správně. Žil!!! Už ale technicky nežije. A jednou nebude žít ani přírodně. Jo a co Dark Eldaři? Co by se asi stalo kdyby galaxii dobyli oni?
No, i kdyz je mrtvej(technicky), tak je porad nejvetsi psyker, co kdy zil:)
Malověrní? Věřit v invalidu dokazuje podřadnost lidstva.
Impérium to bude ale pod nadvládou Eldarů. Císař bude Eldar a jeho rádci také společně s Tau. Lidé budou pod nima.
Hmm no, podle Blood angels codex 3ed., Witch hunters codex 3ed. a Warhammer 40k rpg:dark heresy , Inferno gun = melta pistol ..... a ja nevim soulstorm jsem nehral... zrovna mam obdobi, kdy me dow stve, ze nedodrzuje vsechen fluff:D (ja vim, tohle uz je fakt magorina)
Tedy, Inferno pistol
http://wiki.reliccommunity.com/Canoness
No nevim, v Soulstorm to je Inferno Gun a NENÍ to melta pistol, protože melta zbraně střílí modrý paprsek.
Přiberte k tomu Impérium, plís. Založíme Galaktický triumvirát.
Budu. Zlatý věk Eldar a Tau přichází.
Mno, prave ze je ... alespon podle vseho, co jsem cetl, se z nejakeho duvodu rika melta pistol inferno gun.. a neptejte se me proc:)
Inferno Gun není melta pistol :) Melta pistol střílí paprsek extrémní teploty, Inferno Gun střílí normálně zapálený napalm (či co to je).
Darth Assmondeus
Zajimava teorie ...drz se ji:)

Eldar se s takovými méněcennými zvířaty dělit také nebude. Budou pouze otroci v armádě znovuzrozené Říše dětí hvězd. Navíc až bude ten váš invalida konečně pořádně mrtvý a Archy Eldarů dokončí práci Horuse tak nebudete mít za co bojovat. Možná tak za svoje životy. Mimochodem Darth Assmondeus je můj nick ve Star Wars. Ve W40k jsem geneticky naklonovaný Eldar Weltheo. Z genů samotného Ulthrana. Nový Autarch co zabije Císaře a dá místo něj prince Yriela. Tedy máte vy barbaři nového Císaře. Potom jsem ještě vymyslel jak získá Weltheo moc. Naoko se spojí s bohy Chaosu Khornem a Slaaneshem. Khorne chce aby Weltheo vystřídal Horuse a Slaanesh se chce pomocí něj pomstít Eldarům. Dají mu moc kterou po smrti Císaře použije k uzavření světa od warpu. Tím zničí Chaos. Blbost ale zajímavý. Lidé se pořídí chytřejším vyšším rasám Eldar a Tau atké proto že zničili Chaos. Společně zničí Necrony a Tyranidy s Orkama. Weltheo tak vidí že jeho úsilí změnit galaxii stálo za to. Eldaři se budou klonovat a nevymřou.:D
Inferno gun je v podstate melta pistol... a jako takove name o moc vetsi dostrel nez flamer...
Hehe, no jo, fakt jsou tm dve ll ... nick uz byl opraven:)
Flamer má rozptýlený plamen, Inferno Gun ho má koncentrovaný do úzkého proudu a lze tak lépe zaměřit a má vyšší dostřel.
Inferno Gun... v Soulstormu je to zcela jasně označeno jako Inferno Gun.
Píše se to Guilliman, kacíři :)
No, ta informace je stara asi mesic a je prave z legion ..... jinak nedoporucuju brat lexicanum oprilis vazne, obcas jsou tam silene chyby
No,Imperium padne, o tom asi zadna, ale kdy, to si netroufam odhadovat...
Tau ze srdce nesnasim, jako spravny Syn Robouta Guilimana a člen kapituly Ultramarines:)
Na tomhle obrazku me vzdycky zajimalo, jestli to je inferno gun a nebo hand flamer.. ale co, vysledek je stejny:B
Tak je to správně, očistný plamen na vás na všechny :) Všimněte si, jak je ten kacíř vedle toho upalovaného hned čistý. Úplně čistě bílá. :)
Imperium
se s Emzáky nedělí!

Konečně jsme se shodli. Já jsem pro Impérium, Darth pro Eldary a Son dejme tomu pro Tau. To jsou tři kladné frakce :) dopadne to tak, že vyhrajou tyhle tři a rozdělí si galaxii na tři díly.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13